KONST / Litografier / Grafiskt blad 12687547
nr 1268 7547
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Grafiskt blad, Osignerad. Motivet: 37x27 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:58:58
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall